OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Coraz więcej konsumentów zmienia sprzedawcę energii. Na co czekasz?

 

Rekordowa liczba zmiany dostawcy energii

Konsument energii może czuć się zagubiony na rynku energii.  To pokazuje, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy, niewielu konsumentów zmieniło dostawcę energii. Skala zmiana za granicą jest dużo większa,  umożliwia oszczędzanie na energii poprzez obniżenie rachunku za prąd nawet o 30 procent. 

zmiany-sprzedawcy

Co proponują dostawcy energii?

Istnieje kilka sposobów, aby zmienić dostawcę energii. Możesz bezpośrednio kontrolować  swoje wydatki na energię.
Na stronach porównania cen energii, widać, że konkurencja między dostawcami energii toczy się nie tylko na podstawie ceny, gdyż można zyskać też inne korzyści. Jedną z nich jest uzyskanie pomocy energetyka czy montera w przypadku awarii.

Dlaczego konsument nie chce się przełączyć?

O tym, że zmiana jest opłacalna mówią tylko sprzedawcy, większość odbiorców otrzymuje inne sygnały.  Głównie dotyczące nadużyć na rynku energii. W związku z tym, nie ma porozumienia z dostawcami energii a konsumentami, którzy boją się, że zostaną oszukani. Oferta sprzedawcy prądu musi być zrozumiała a pojęcia w niej stosowane powinny być takie same dla każdego dostawcy energii. W ten sposób konsumenci mogą właściwie porównać oferty różnych firm i wybrać właściwą ofertę, dla nich najlepszą.

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź