OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

RWE innogy Kontakt

Jak skontaktować się ze swoim sprzedawcą? To proste, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić na infolinię. Warszawski sprzedawca energii z ponad 100-letnią tradycją, wie, że obsługa klienta powinna być na wysokim poziomie.

Po pierwsze infolinia

Chyba każdy ze sprzedawców prądu i gazu ma własną infolinię. Ta do innogy Polska, dostępna pod numerem 22 821 46 46 czynna jest 24/7. Co ułatwia z RWE kontakt.

Po drugie formularz kontaktowy

To najpopularniejsza forma kontaktu, trzeba przyznać, że jest też bardzo wygodna. Sprzedawcy uruchomili ją, jeśli na ich stronach nie można znaleźć informacji, których potrzebuje odbiorca. Poprzez formularz wyrazić możesz także opinię na temat usług RWE Polska, czy napisać propozycję zmian, zapytać o aktualną ceną kWh czy jak przebiega proces sprzedawcy. Formularz jest wygodny dla zarówno dla innogy jak i odbiorcy. Odbiorca może wypełnić go, kiedy chce, napisać a czasem i dołączyć określoną treść, za to sprzedawca prądu, bądźmy szczerzy nie zawsze odpowiada na wszystkie zgłoszenia.

Spotkanie w oddziale

Chociaż innogy Polska RWE to mały sprzedawca to corocznie powiększa swój portfel klientów. Dlatego potrzebne są nowe Punkty Obsługi Klienta RWE. Obecnie nie jest ich dużo to mieszkańcy warszawy mają gdzie dać się z wnioskami.

Live chat innogy Polska

Szybko choć nie zawsze skutecznie. RWE to poza fortum, jedyny sprzedawca energii, który umożliwia rozmowę na tz. Chacie. Z Live Chat’a możesz skorzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

Adres korespondencyjny do innogy Polska

innogy Polska S.A.
ul. Włodarzewska 68
02-384 Warszawa

Adres korespondencyjny do RWE innogy Dystybucja

Adres: ul. Rudzka 18, I-piętro
Godziny otwarcia: poniedziałek od 08:00 do 18:00, wtorek, środa, czwartek od 08:00 do 16:00, piątek od 08:00 do 14:00
Telefon na infolinie: (+48) 22 821 31 31 czynne 24 godzinny/7 dni w tygodniu
Fax: (+48) 22 821 31 31
Mail: operator@rwe.pl

Obsługa Klientów Biznesowych

Adres: 00-347 Warszawa,
ul. Wybrzeże Kosciuszkowskie 41,
Mail: Biznes@rwe.pl

Pomoc w sprawach technicznych działania eBOK

e-bok@rwe.pl, info@rwe.pl, e-bok@innogy.pl, info@innogy.pl

Awarie prądu RWE

Gdzie dzwonisz w  przypadku awarii? Braku prądu lub potrzeby zgłoszenia awarii energetycznej należy zadzwonić do najbliższego całodobowego posterunku pogotowia energetycznego, na terenie działania RWE są to:

Zgłoś nielegalny pobór energii

Bezpłatna infolinia 800 121 821 została uruchomiona aby zgłaszać przypadki kradzieży energii, jest to naszym obowiązkiem, gdyż taki proceder zagraża naszemu bezpieczeństwu. Złodzieje często obejście instalacji wykonują niechlujnie, co może doprowadzić do pożaru.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź