OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

eBOK innogy (RWE)

innogy-logo

Coraz więcej dostawców energii elektrycznej umożliwia swoim klientom korzystanie z elektronicznego Biura Obsługi Klientów. Jak się zarejestrować w eBOK innogy?

Co załatwisz dzięki ebok innogy?

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta innogy ma wiele ciekawych funkcji, z których może skorzystać każdy klient innogy. Dzięki ebok innogy można sprawdzić historię płatności, aktualny stan konta, zrealizować płatność, pobrać fakturę elektroniczną, sprawdzić na bieżąco zużycie energii, podać odczyt licznika. W przypadku zmiany danych adresowych nie trzeba już się udawać do stacjonarnego Biura Obsługi Klienta tylko zmienić adres za pomocą eBOK.

Rejestracja w ebok innogy

Aby móc się zalogować do elektronicznego Biura Obsługi Klienta należy najpierw się zarejestrować. W tym celu należy posiadać aktualną umowę z innogy (albo kompleksową albo sprzedaży). Podczas rejestracji należy podać takie dane jak:

W trakcie rejestracji należy zaakceptować regulamin elektronicznego biura obsługi klienta. Po wypełnieniu niezbędnych danych oraz akceptacji regulaminu na podany w formularzy adres e-mail jest wysyłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny. Klikniecie w niego oznacza utworzenie konta w ebook innogy.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź