OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Kontakt do Tauron

Jesteś klientem Tauron? Sprawdź jak najszybciej skontaktować się z tą firmą energetyczną.  W tym artykule wszystko o Tauron kontakt

Tauron infolinia

Tauron dla odbiorców energii uruchomił specjalną infolinie. Dzwoniąc pod numer 555 444 555 można uzyskać informacje na temat oferty Tauronu oraz aktualnych promocji. Konsultanci są dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18. Jeśli chcesz zadzwonić w sprawie dot. obsługi to wybierz numer 32 606 0 606. Ta infolinia jest dostępna także w dni robocze od godziny 7.00 do 18.00. Pracownicy tej infolinii pomogą w sprawie m.in. rozliczeń, reklamacji, licznika, usługi Elektryk24h lub serwisant24h.

eBOK Tauron

Klienci Tauron mają dostęp do elektronicznego Biura Obsługi Klienta – Tauron ebok.  Tutaj można na bieżąco sprawdzać stan konta, obserwować zużycie energii, dokonywać rozliczeń z Tauron, składać zapytania czy reklamacje.

Stacjonarne punkty obsługi klienta

Tauron prowadzi także stacjonarne punkty obsługi klienta, które są zlokalizowane głównie na terenie działania Tauron Dystrybucja.

Poczta tradycyjna i elektroniczna

Pismo do Tauron można wysłać na adres: Tauron Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice, albo e-mailem na adres tok.indywidualni@tauron.pl (klienci indywidualni) lub tok.komercyjni@tauron.pl (klienci biznesowi).

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź