OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Energetyczne Centrum S.A.


Energetyczne Centrum S.A.

jest niezależnym operatorem działającym na polskim rynku gazu i energii. CE działa od 2011 roku w całej Polsce. Ma w swoim portfelu m.in. takie spółki jak Błękitna Energia i MultiHome marek. Błękitna Energia oferuje najtańszy gaz i energię. Powstała dla klientów, którzy chcą zmniejszyć swoje wydatki domowe. Od 2007 roku każda osoba ma prawo do decydowania, od którego sprzedawcy może kupować gaz i energię.

MultiHome oznacza dostęp do opieki medycznej w Polsce oraz profesjonalne wsparcie specjalistów z różnych dziedzin, a także pomoc w przypadku wystąpienia awarii w domu. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami i dostawcami silnych marek, które są obecne na rynku od wielu lat.

Informacje o działalności Energetyczne Centrum

Koncesji na obrót energią elektryczną – 2011-02-04

Koncesji na obrót gazem – 2013-04-30 

Rok założenia: – 2011

Spółka Energetyczne Centrum SA stosuje w swoich działaniach biznesowych wiarygodne, przejrzyste i odpowiedzialne zasady. Dążymy do zwiększenia naszych standardów etycznych i biznesowych.
Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź