OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Elektrix


Firma Elektrix

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Elektrix – sprzedawca energii elektrycznej oraz gazu w obrębie UE. Korporacja funkcjonuje w sektorze energii elektrycznej. Elektryczność dostarcza odbiorcom od 2001 roku, za to gaz od 2011 roku. Klientami oferty ułożonej przez spółkę Elektrix to pryncypialnie przedsiębiorstwa poczynając od dużych po małe produkcje.

Działalność firmy

Sektor energetyczny był ogromnym wyzwaniem naszego przedsiębiorstwa opisuje Prezes Elektrix. W chwili gdy firma zaczynała sprzedaż energii ledwo cofnięto monopol na obrót energią. W początkowej fazie odbiorcy z lekką dozą niepewności traktowali do zmiany operatora prądu. W tym okresie z wielkim trudem zachęcało się klienta do zakupu energii elektrycznej od mało znanego operatora. Zawierano umowy dalej największe spółki. Z upływem czasu zmieniło się nastawienie, odbiorcy zrozumieli, iż zmiana dostawcy energii się opłaca. Od tamtej pory dużo uległo zmianie, perspektywa potencjalnych klientów się zaadoptowała do zasad na rynku energetycznym.

Klienci częściej z własne woli poszukują mniejszych handlarzy prądu którzy są w stanie zapewnić dogodne oferty i bardziej się starają o kontakt z firmą. Ten rok był w szczególności udany. Wpierw z sukcesem utworzono nowe biuro w Czechach. Kolejnym krokiem było powiększenie klientów zainteresowanych ofertą. Dzięki temu klientami mogą być wszystkie przedsiębiorstwa mśp jak i duże.

Informacje o działalności Deltis

Koncesji na obrót energią elektryczną – 2013
Pozwolenie na obrót gazem –  2013
Rok założenia: – 2008

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź