OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Energa „Rodzinna rozrywka”


Energa w swojej ofercie ma ciekawą ofertę dla graczy. „Rodzinna rozrywka” to niska cena za prąd oraz konsola Xbox One S z grą FIFA za 1 zł + VAT.
Konsola

Każdy klient, który zdecyduje się zawarcie umowy z Energą w ramach oferty „Rodzinna rozrywka” otrzymuje za 1,23 zł konsolę Xbox One S (dysk twardy 500 GB, kontroler bezprzewodowy, technologia Bluetooth, kabel HDMI) oraz grę EA Sports FIFA 2017.

Cena prądu

Cena energii elektrycznej w taryfie G11 wynosi 0,3137 zł/kWh. Odbiorcy korzystający z taryfy dwustrefowej, czyli G12 w ramach oferty „Rodzinna rozrywka” mogą liczyć na cenę prądu wynoszącą 0,3654 zł/kWh (strefa I) oraz 0,2421 zł/kWh (strefa II). W tej ofercie dosyć wysoka jest jednak opłata handlowa – 55 zł/mies.

Jak skorzystać z oferty?

Energa podkreśla, że oferta „Rodzinna rozrywka” ma charakter limitowany. Kryterium jest jedno – decyduje kolejność podpisania umów na dystrybucje i sprzedaż energii elektrycznej (tzw. umowy kompleksowe).  Aby podpisać umowę należy udać się do Salonu Sprzedaży Energa (listę punktów znajdziecie na stronie Energa.pl). Umowa jest zawierana na okres 36 miesięcy. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje bon rabatowy na konsole i grę, który można wykorzystać w sklepie internetowym Energi.

Oferta Energi „Rodzinna rozrywka” została wybrana ofertę miesiąca przez portal energetyczny EnergiaDirect.pl

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź