OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Energa Po prostu rodzina


„Po prostu rodzina” to specjalna oferta Energi dla odbiorców posiadających Kartę Dużej Rodziny. Oprócz atrakcyjnej stawki za 1 kWh sprzedawca gwarantuje niezmienność ceny przez okres 2 lat.

Karta Dużej Rodziny

Z oferty „Po prostu rodzina” mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Energi posiadający Kartę Dużej Rodziny. Ten ogólnopolski system uprawnień czy zniżek jest przeznaczony dla rodzin posiadających minimum trójkę dzieci. Zniżki obejmują różnego rodzaju usługi oraz produkty, np. paliwo, artykuły spożywcze, odzież.

Stawka za 1 kWh

Energa Obrót w ramach tej oferty proponuje naprawdę niską cenę energii elektrycznej. W taryfie jednostrefowej stawka za kWh wynosi 0,2850 zł, a taryfie dwustrefowej 0,3321 (strefa dzienna) i 0,2199 zł (strefa nocna). Sprzedawca ponadto daje gwarancje, że wyżej wymienione stawki nie zmienią się przez 2 lata od dnia zawarcia umowy.

Zalety oferty

Portal EnergiaDirect.pl uznał tą ofertę Energi za ofertę miesiąca. Oprócz niskiej ceny prądu osoby decydujące się na tą ofertę otrzymują możliwość zbierania punktów PAYBACK, które upoważniają do korzystania z promocji w sklepie internetowym Energa.

 

Cennik oferty 
G11k 0,2850 zł
G12k (strefa dzienna) 0,3321 zł
G12k (strefa nocna) 0,2199 zł

 

Opłaty handlowe
Opłata handlowa – faktura tradycyjna 5,99 zł
Opłata handlowa – faktura elektroniczna 4,99 zł

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź