OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Energa Kontakt

Zadzwoń do nas, zachęca sprzedawca. Wszelkie wnioski, życzenia i zażalenia są obsługiwane pod numerem infolinii. Reklamacje także, jaki numer wykręcić do Energa, gdzie napisać?

Energa infolinia

555 555 555 ten numer poznała cała Polska za sprawą reklamy telewizyjnej pt. lekcja energii.  Z konsultantem porozmawiamy w dni robocze 7.00 – 22.00, koszt połączenia wg stawek operatora. Obsługa standardów infolinii jest zagwarantowana, gdyż wszelkie rozmowy są nagrywane. Chociaż w Internecie słychać różne głosy, te zadowolone i te z niechlubne o Energa opinie. To trzeba przyznać, że Energa kontakt nie jest trudny.

Dodatkowo Energa zapewnia też obsługę pod innymi numerami telefonów.

Awarie i wyłączenia

Brak prądu i wszelkie awarie zgłaszać można pod numerem 991, (połączenie bezpłatne). Można też wysłać SMS o treści AWARIA na 3991 (koszt wg stawek operatora).

Punkty Obsługi Klienta

Mapa placówek Energa jest rozbudowana, można są sprawdzić pod linkiem: http://energiadirect.pl/sprzedawcy/energa-obrot-s-a

Serwis ENERGA24

Zarządzaj swoimi rachunkami i zadawaj pytania poprzez eBOK Energa. Platforma, która ułatwia kontakt ze sprzedawcą, pobieranie plików potrzebnych odbiorcy nawet z dziedziny dystrybucji. Panel umożliwia także składanie reklamacji.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, aby zamówić porównanie ofert prądu. Formularz ofertowy dostępny na stronie dedykowany jest tym odbiorcom, którzy chcą zapoznać się z cenami energii i warunkami ofertowymi.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź