OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Kontakt do Tauron

Jesteś klientem Tauron? Sprawdź jak najszybciej skontaktować się z tą firmą energetyczną.  W tym artykule wszystko o Tauron kontakt

Tauron infolinia

Tauron dla odbiorców energii uruchomił specjalną infolinie. Dzwoniąc pod numer 555 444 555 można uzyskać informacje na temat oferty Tauronu oraz aktualnych promocji. Konsultanci są dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18. Jeśli chcesz zadzwonić w sprawie dot. obsługi to wybierz numer 32 606 0 606. Ta infolinia jest dostępna także w dni robocze od godziny 7.00 do 18.00. Pracownicy tej infolinii pomogą w sprawie m.in. rozliczeń, reklamacji, licznika, usługi Elektryk24h lub serwisant24h.

eBOK Tauron

Klienci Tauron mają dostęp do elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Tutaj można na bieżąco sprawdzać stan konta, obserwować zużycie energii, dokonywać rozliczeń z Tauron, składać zapytania czy reklamacje.

Stacjonarne punkty obsługi klienta

Tauron prowadzi także stacjonarne punkty obsługi klienta, które są zlokalizowane głównie na terenie działania Tauron Dystrybucja.

Poczta tradycyjna i elektroniczna

Pismo do Tauron można wysłać na adres: Tauron Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice, albo e-mailem na adres tok.indywidualni@tauron.pl (klienci indywidualni) lub tok.komercyjni@tauron.pl (klienci biznesowi).

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź