OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Taryfy


Taryfa jednostrefowa

jednostrefowa

To taryfa, w której cena energii jest taka sama w każdej godzinie doby. Zawsze oznaczona jest symbolem G11. Z taryfy G korzystają nie tylko odbiorcy mieszkający w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach, ale także kurie, domy społecznie, internaty czy bursy.
Zalety taryfy jednostrefowej

Taryfa dwustrefowa

jednostrefowa

Zgodnie z wskazaniami dystrybutora doba podzielona jest na strefy, w których pobierane są dwie różne stawki cenowa za energię. Oznacza się ją symbolem G12. Strefy doby noszą różne nazwy, np. ,,dzienna”, czy „nocna” czy „strefowa” i „pozastrefowa”. Strefa dzienna obejmuje przykładowo godziny pomiędzy 6:00, a 13:00 oraz 15:00, a 22:00. Strefa nocna obejmuje pozostałe godziny doby.
Zalety taryfy dwustrefowej

Taryfa weekendowa

jednostrefowa

Taryfa G12, ale poza podziałem na strefę nocną i dzienną. Prąd jest tańszy także w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy i to przez całą dobę.
Zalety taryfy weekendowej

Taryfa budowlana

jednostrefowa

Moc przyłączeniowa tej taryfy dostosowana jest do placu budowy. W zależności od sprzedawcy na rynku dostępne są taryfy dwu i jednostrefowe.
Zalety taryfy budowlanej
Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź