OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Energylandia zaprasza!

Energylandia to bajkowa kraina, z dziesiątkami atrakcji, które zagwarantują wspaniałą i bezpieczną rozrywkę zarówno maluchom i dorosłym, jak i żądnym wrażeń nastolatkom. Ten nowiutki park rozrywki powstał zaledwie trzy lata temu, w Zatorze koto Oświęcimia. Wszystko tu jest piękne, kolorowe, na najwyższym poziomie. Największym atutem są z pewnością roller coastery, których amatorzy jeszcze niedawno musieli szukać jedynie za granicą.

A teraz mamy je u siebie i możemy korzystać do woli! Największy, Mayan, gwarantuje dużą dawkę adrenaliny. Ale są również inne, na których nawet maluchy poczują się komfortowo. Oprócz strefy ekstremalnej, jest też familijna, w której znajduje się m.in. autodrom, kolejka widokowa, „Samoloty” oraz planetarium.

Z kolei w „Bajkolandii” najmłodsi goście mogą bawić się na rozmaitych karuzelach, korzystać ze zjeżdżalni czy przepłynąć łódką na wyspę skarbów. Do tego, w amfiteatrach odbywają się widowiska i pokazy, np. iluzjonistyczne, naukowe.

Frajdą jest tez rozległy park wodny z podgrzewanymi basenami. W sumie do wyboru mamy ponad 70 atrakcji! Pobyt w Energylandii na długo zostanie, więc w pamięci.

Energylandia mieści się w Zatorze k. Oświęcimia. Najlepiej dojechać autem, jest duży parking. Można też pociągiem do Krakowa czy Katowic, a stamtąd autobusem.

Bilet normalny na cały dzień kosztuje 109 zł, dla dzieci do 140 cm wzrostu i seniorów — 59 zł, dla maluchów do 3 lat —1 zł, wszystkie dzieci w dniu swoich urodzin wchodzą za 1łl!  Na terenie parku znajduje się 38 punktów gastronomicznych. Można zjeść m.in. obiady domowe z restauracji Scandynavia oraz dania kuchni świata.

Na taki park rozrywki długo w Polsce czekaliśmy. Do Energylandii warto wybrać się całą rodziną. Zachęcają sprzedawcy energii zachęcamy i MY – http://dostawcyenergii.com.pl 

Splash Battle – wodna bitwa Przejażdżka czteroosobową łódką wyposażoną w armatki wodne nie tylko umożliwia podziwianie widoków, ale jest też świetna okazja, by bezkarnie pochlapać sobie wodą na innych! Ale strzeżmy się! Wodne armatki są też rozstawione wzdłuż trasy i pozwalają strzelać wodą do uczestników przejażdżki.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź