OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

TAURON Sprzedaż GZE Sp. z o.o.


TAURON Sprzedaż

Firma jest spółką, który jest ważnym graczem na rynku energetycznym w Europie Środkowej i Wschodniej. TAURON przygotowuje indywidualną ofertę w zależności od ich zużycia i wymagań, to tylko jedna ze spółek należących do Grupy Energetycznej Sp. z o.o. w skład wchodzą:

Spółka sprzedażowa stawia sobie za cel bezpieczeństwo zapewnienia energii  klientom. TAURON w swych działaniach dąży do innowacyjności, a działania mają być zorientowanie na klienta, co przejawia się:

dostawcyenergii-strzala

wysokimi standardami i satysfakcją klientów

rozwijającą się ofertą w odpowiedzi na potrzeby klientów

W ofercie sprzedawcy znajdują się takie produkty jak:

Informacje o działalności TAURON

Koncesji na obrót energią elektryczną – 2001-01-15
Pozwolenie na obrót gazem – 2013-01-23
Rok założenia: – 2009

TAURON Dystrybucja

Awarie energetyczne czy przyłączenia, tym zajmuje się dystrybutor, to on też dba o stabilizację systemu. Spółka ma do obsługi spory obszar.

Numery infolinii Tauron 555 444 555

BOK TAURON 

W Punkcie Obsługi Klienta sprzedawcy Tauron w Zawierciu otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, złożysz reklamacje, wniosek bądź skargę oraz załatwisz szereg innych spraw. Pracownicy punktu nie pomogą Ci jednak w dwóch tematach: przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

Udając się do zakopiańskiego Punktu Obsługi Klienta Tauron możesz uzyskać informacje o aktualnych promocjach oraz ofertach sprzedawcy, sprawdzisz stan płatności oraz załatwisz wiele innych spraw. Nie złożysz tu tylko dwóch wniosków: o przyłącze energetyczne oraz ponowne przyłączenie do sieci.

W Zabrzu Tauron ma umiejscowiony Punkt Obsługi Klienta w Centrum Handlowym M1 na ul. Skubacza 1. Możesz tu uzyskać informacje o ofertach i promocjach Taurona, złożyć reklamację czy sprawdzić stan rachunków. Punkt nie przyjmuje natomiast wniosków o ponowne przyłączenie do sieci oraz o przyłącze energetyczne.

We Wrocławiu jeden z Punktów Obsługi Klienta firmy Tauron znajduje się na ul. Legnickiej 60a. W tym miejscu możesz otrzymać rachunek za energię oraz jego duplikat, złożysz reklamację, czy uzyskasz informacje o ofercie i promocjach. Punkt Obsługi nie przyjmuje natomiast wniosków dotyczących przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłącza do sieci.

Tauron we Wrocławiu posiada dwa Punkty Obsługi Klienta, jeden z nich znajduje się na ul. Menniczej. W tym miejscu załatwisz takie sprawy jak np. sprawdzenie stanu płatności, złożenie reklamacji, uzyskanie informacji o promocjach. Nie załatwisz jednak sprawy przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

W wałbrzyskim Punkcie Obsługi Klienta Tauron uzyskasz pomoc w doborze formy płatności, złożysz reklamacje, wnioski oraz skargi i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Pracownicy punktu nie przyjmują natomiast spraw związanych z ponownym przyłączeniem do sieci oraz przyłączem energetycznym.

W Wadowicach Tauron swój Punkt Obsługi Klienta ma na ul. Wojska Polskiego. Udając się do niego sprawdzisz stan płatności, otrzymasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, dowiesz się jakie promocje i oferty przygotował Tauron. Punkt Obsługi Klienta nie zajmuje się sprawami przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

W Tarnowie Punkt Obsługi Klienta mieści się na ul. Studniarskiego 2, a załatwisz w nim m.in. reklamacje, otrzymanie rachunku i jego duplikatu, sprawdzenie stanu konta. Pracownicy Punktu Obsługi Klienta nie rozpatrują wniosków o ponowne przyłączenie do sieci oraz wniosków o przyłącze energetyczne.

Strzeliński Punkt Obsługi Klienta sprzedawcy energii elektrycznej Tauron Sprzedaż umożliwia klientom załatwienie wielu spraw w jednym miejscu, m.in. wystawienie duplikatu rachunku, złożenie reklamacji, złożenie skargi, sprawdzenie stanu płatności. Nie ma możliwości załatwienia w punkcie tematów dotyczących przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

W Sosnowcu na ul. Andersa znajduje się Punkt Obsługi Klienta Tauron, w którym można załatwić następujące sprawy: oferta produktowa, złożenie reklamacji, pomoc w wyborze formy płatności, sprawdzenie stanu rachunków, złożenie skargi. Nie załatwisz tu tylko dwóch spraw: przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

W Rybniku Punkt Obsługi Klienta umożliwia załatwienie takich spraw jak: otrzymanie dopasowanej oferty, złożenie reklamacji, uzyskanie informacji o ofercie Tauronu oraz promocjach, sprawdzenie stanu płatności. W punkcie nie załatwisz takich spraw jak przyłącze energetyczne, ponowne przyłączenie do sieci.

W opolskim Punkcie Obsługi Klienta konsument energii może załatwić takie sprawy jak: dopasowanie oferty, złożenie reklamacji, uzyskanie informacji o promocjach oraz aktualnych ofertach. Pracownicy punktu nie mają możliwości przyjmowania wniosków: o ponowne przyłączenie do sieci, o energetyczne przyłącze.

Funkcjonujący w Oleśnicy Punkt Obsługi Klienta sprzedawcy energii elektrycznej Tauron umożliwia odbiorcom otrzymanie oferty dostosowanej do jego potrzeb, otrzymanie informacji o aktualnych promocjach Taurona, sprawdzenie stanu rachunków czy złożenie skargi czy reklamacji. W punkcie nie załatwisz tylko dwóch spraw: ponownego przyłączenia do sieci oraz przyłącza energetycznego.

Punkt Obsługi Klienta znajdujący się w Obornikach Śląskich umożliwia załatwienie takich spraw jak: duplikat faktury za energię, złożenie reklamacji i skargi, sprawdzenie stanu płatności. Klient może tu otrzymać ofertę dostosowaną do jego potrzeb oraz informacje odnośnie produktów i promocji. Pracownicy punktu nie pomogą tylko w dwóch sprawach: ponownego przyłącza do sieci oraz przyłącza energetycznego.

W Nysie Punkt Obsługi Klienta Tauron znajduje się na ul. Bramy Grodowskiej. Udając się do tego punktu możesz uzyskać ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb, masz możliwość złożenia skargi albo reklamacji, możesz otrzymać dokładne informacje o trwających promocjach oraz ofertach. Pracownicy punktu pomogą również w sprawie doboru formy płatności. Natomiast nie załatwisz tu sprawy przyłącza energetycznego i ponownego przyłącza do sieci.

W Nowym Targu Punkt Obsługi Klienta umiejscowiony jest na ul. Parkowej. Udając się w to miejsce załatwisz wiele spraw, np. sprawdzisz stan rachunków oraz płatności, złożysz reklamację oraz skargę. Od pracowników punktu możesz otrzymać ofertę dopasowaną dla Twoich potrzeb oraz dokładne informacje o trwających promocjach i ofertach. Nie załatwisz tutaj spraw dotyczących m.in. ponownego przyłączenia do sieci.

Punkt Obsługi Klienta firmy energetycznej Tauron mieści się na ul. Barbackiego. Pracownicy punktu przedstawią Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, wystawią fakturę lub jej duplikat, pomogą w wyborze firmy płatności. Punkt Obsługi Klienta uniemożliwia jednak złożenie wniosków w sprawie przyłącza energetycznego oraz przyłączenia do sieci.

W Punkcie Obsługi Klienta firmy Tauron w mieście Lubliniec masz możliwość załatwienia takich spraw jak: reklamacja, skarga, rachunki za energię. Od pracowników Taurona uzyskasz informacje o produktach i promocjach oraz dopasujesz ofertę do Twoich potrzeb. Wybierając się do punktu nie zapomnij wziąć ze sobą dokumentu tożsamości.

W Lubinie Tauron ulokował swój Punkt Obsługi Klienta na ul. Legnickiej. W tym miejscu załatwisz wiele spraw związanych z energią: otrzymasz fakturę i sprawdzisz stan płatności, złożysz reklamację, uzyskasz informacje o ofercie i promocjach sprzedawcy energii. Nie załatwisz tu jednak takich spraw jak: energetyczne przyłącze czy ponowne przyłączenie do sieci.

W Punkcie Obsługi Klienta firmy Tauron możesz załatwić szereg spraw. W mieście Lubań pracownicy Tauronu pomogą ci w następujących kwestiach: dopasowanie oferty do Twoich potrzeb, reklamacja, dobór rodzaju płatności, rachunki za energię, oferty i promocje Taurona.

W legnickim Punkcie Obsługi Klienta Taurona można załatwić wiele spraw. Złożysz tu wnioski, reklamacje oraz skargi. Uzyskasz informacje odnośnie promocji, aktualnej oferty oraz statusu promocji. Pracownicy punktu nie przyjmują jedynie wniosku o ponowne przyłączenie do sieci oraz o przyłącze.

W Krakowie funkcjonują trzy Punkty Obsługi Klienta firmy Tauron. W Punkcie umiejscowionym na ul. Śląskiej załatwisz m.in. sprawy związane z fakturą, reklamacją, płatnościami i ofertami. Nie załatwisz natomiast spraw dotyczących przyłączenia ponownego do sieci oraz przyłącza energetycznego.

Na os. Zgody znajduje się kolejny Punkt Obsługi Klienta firmy Tauron. Udaj się do tego punktu, jeśli chcesz np. otrzymać duplikat faktury, złożyć reklamacje czy sprawdzić stan płatności. Pracownicy Taurona przedstawią Ci również ofertę oraz aktualne promocje.

Jeden z trzech Punktów Obsługi Klienta w Tauronie mieści się na ul. Łagiewnickiej. Pracownicy z pewnością pomogą Tobie w takich kwestiach jak: faktury za energię elektryczną, reklamacja, czy płatności. Uzyskasz od nich informacje o aktualnych produktach oraz promocjach.

Masz do załatwienia jakąś sprawę związaną z Tauronem? Udaj się do kłodzkiego Punktu Obsługi Klienta. W punkcie załatwisz szereg spraw: dopasowanie oferty sprzedawcy energii elektrycznej do Twoich potrzeb, złożenie reklamacji, złożenie skargi, wybór formy płatności, sprawdzenie stanu płatności. Pracownicy Taurona w tym punkcie nie pomogą ci tylko w takich kwestiach jak: przyłącze energetyczne oraz ponowne przyłącze do sieci.

W mieście Kędzierzyn Koźle znajduje się Punkt Obsługi Klienta, w który załatwisz takie sprawy jak: dopasowanie oferty, duplikat faktury, złożenie skargi oraz reklamacji, wybór formy płatności. Z kolei nie załatwisz takich spraw jak: przyłącze energetyczne oraz ponowne przyłączenie.

W Katowicach Punkt Obsługi Klienta znajduje się na ul. Widok 19. W tym miejscu otrzymasz fakturę i jej duplikat, złożysz wniosek, skargę bądź reklamacje, wybierzesz optymalną formę płatności. W punkcie nie załatwisz natomiast sprawy ponownego przyłączenia do sieci oraz przyłącza energetycznego.

W Jelenie Górze Punkt Obsługi Klienta Tauron jest umiejscowiony na ul. 1 Maja. W punkcie przyjmowane są wnioski, reklamacje oraz skargi. Pracownicy Taurona udzielają informacji m.in. odnośnie aktualnych ofert i promocji. Sprawdzisz tu stanu rachunków i płatności. Nie załatwisz tu natomiast m.in. sprawy ponownego przyłączenia do sieci.

W Punkcie otrzymasz dopasowaną do Ciebie ofertę, złożysz wnioski oraz reklamacje, dowiesz się jakie obecnie Tauron ma promocje oraz produkty. POK nie przyjmuje jednak wniosków dotyczących ponownego przyłączenia do sieci oraz przyłącza energetycznego.

W mieście Dzierżoniów w Punkcie Obsługi Klienta w Tauronie Klient może otrzymać informacje o produktach i promocjach. Pracownicy POK mogą pomóc w zakresie wyboru formy płatności, w sprawdzeniu stanu rachunków oraz płatności. W punkcie nie ma jednak możliwości złożenia wniosków typu: ponowne przyłączenie do sieci, przyłącze energetyczne.

Udając się do POK Taurona w Dąbrowie Górniczej klient może otrzymać dopasowaną do niego ofertę sprzedawcy energii. Bez problemu uzyska tu duplikat rachunku oraz złoży reklamację bądź skargę. Pracownicy punktu nie mają możliwości pomóc w sprawie ponownego przyłączenia do sieci oraz przyłącza energetycznego

W częstochowskim Punkcie Obsługi Klienta sprzedawcy energii Tauron klient załatwi szereg spraw, np. wyrobi duplikat rachunku za prąd, złoży reklamacje, sprawdzi stan płatności. Pracownicy punktu udzielają pomocy w zakresie wyboru oferty czy formy płatności.

Pracownicy cieszyńskiego Punktu Obsługi Klienta udzielają informacji o trwających właśnie promocjach oraz ofertach. W tym miejscu możesz dostosować ofertę do swoich potrzeb, czy złożyć skargę lub reklamacje. Nie złożysz tu jednak wniosków o energetyczne przyłącze oraz ponowne przyłączenie do sieci.

Znajdujący się w Chrzanowie Punkt Obsługi Klienta Tauron obsługuje wiele spraw, m.in. skargi, reklamacje, wnioski. W tym miejscu klient ma możliwość otrzymania dopasowanej oferty, duplikatu rachunku, wyboru formy płatności.

W Bolesławcu w Punkcie Obsługi Klienta Tauron klient otrzyma szereg informacji o obowiązujących ofertach oraz promocjach. Otrzyma pomoc od pracowników POK w temacie doboru formy płatności. Może złożyć skargi i reklamacje. W punkcie wydawane są także faktury oraz duplikaty.

W Bochni pracownicy POK Tauron poinformują Cię o trwających ofertach oraz promocjach. Dopasują ofertę sprzedawcy prądu do Twoich potrzeb. Załatwisz tu takie sprawy jak: reklamacja, skarga, formy płatności, stan płatności, duplikat faktury. Nie złożysz tu jedynie wniosku o ponowne przyłączenie do sieci.

W Bielsku Białej Tauron posiada swój Punkt Obsługi Klienta, który umożliwia załatwienie takich spraw jak: duplikat rachunku za energię elektryczną, złożenie reklamacji, czy sprawdzenie stanu płatności. Pracownicy punktu nie pomogą ci w sprawie przyłącza energetycznego oraz ponownego przyłączenia do sieci.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź