OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Tańszy prąd od telekomu?

Plus oraz Orange mają już od dłuższego czasu w swojej ofercie energię elektryczną. Ile kosztuje prąd u operatora usług telekomunikacyjnych? Czy warto łączyć rachunek za telefon z rachunkiem za prąd? Gdzie najtańszy prąd?

Plus

Plus dla odbiorców energii przygotował dla gospodarstw domowych dwie oferty: Energia na abonament i Energia bez prognoz. W przypadku pierwszej propozycji rozliczenie „przebiega” w formie abonamentu. Odczyt licznika ma miejsce raz na 6 miesięcy albo co 12 miesięcy. Natomiast Energia bez prognoz to rozliczanie już na podstawie rzeczywistego zużycia prądu. Plus daje gwarancję niezmienności stawek za prąd na okres do nawet 36 miesięcy. W przypadku taryfy jednostrefowej, czyli G11 cena za 1 kWh dla odbiorców z małym i średnim zużyciu prądu wynosi 0,2816 zł z VAT. Opłata handlowa wynosi z kolei 3,69 zł miesięcznie. Z kolei klienci, którzy w skali roku zużywają spore ilości energii mogą liczyć na nieco niższą cenę energii – 0,2644 zł, ale wyższą opłatę handlową – 12,30 zł.

Orange

Orange za podpisanie umowy na sprzedaż energii elektrycznej daje klientowi 200 zł na opłacenie pierwszego rachunku za prąd. Ofertę Orange można zamówić telefonicznie, przez Internet oraz w trakcie wizyty w salonie Orange. Klienci mogą wybrać czy rozliczenie odbywa się na podstawie prognoz czy rzeczywistego zużycia. Orange proponuje atrakcyjną stawkę za kilowatogodzinę 0,2982 zł brutto oraz brak opłaty aktywacyjnej oraz abonamentowej.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź