OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

PGE Prąd jak Prąd, ale z pomocą fachowców


To nowa odsłona popularnej oferty Polskiej Grupy Energetycznej. Teraz klienci oprócz gwarancji stałej stawki za kilowatogodzinę mogą liczyć na pomoc specjalistów z nawet ośmiu branż. Oferta „Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców” została uznana jako oferta listopada 2016 wg porównywarki cen energii EnergiaDirect.

Stała cena energii elektrycznej

Klienci, którzy zdecydują się podpisać umowę z PGE w ramach oferty „Prąd jak prąd” otrzymują gwarancje, że cena energii elektrycznej w danym okresie nie ulegnie zmianie. Do wyboru są dwa warianty: gwarancja stałej ceny do końca 2018 roku lub gwarancja stałej ceny do końca 2019 roku.

Pomoc fachowców

Klienci mają do wyboru trzy pakiety: podstawowa pomoc fachowców, rozszerzona pomoc fachowców, kompleksowa pomoc fachowców. W pierwszym pakiecie do dyspozycji klienta jest elektryk. Fachowiec zjawia się na miejscu awarii instalacji elektrycznej w ciągu 4 godzin od chwili zgłoszenia. W rozszerzonej pomocy fachowców oprócz elektryka do dyspozycji klienta są tacy fachowcy jak: hydraulik, dekarz, szklarz, ślusarz, technik urządzeń grzewczych i gazowych. Wezwany specjalista na wskazane miejsce zjawi się w przeciągu 24 godzin. W ramach pakietu kompleksowa pomoc fachowców można skorzystać z usług z wcześniej wymienionych fachowców oraz dodatkowo z usług serwisanta sprzętu RTV/AGD oraz informatyka. Specjalista powinien się zjawić w przeciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia.

Zalety oferty PGE: 

Cennik oferty
G11 0,3049 zł brutto/1 kWh
G12 – strefa dzienna 0,3432 zł brutto/1 kWh
G12 – strefa nocna 0,2276 zł brutto/1 kWh
Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź