OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

FITEN S.A


FITEN S.A.

wykorzystuje swoje wieloletnie bogate doświadczenie na zliberalizowanym rynku energii elektrycznej od 2011 roku. Oferta tańszej energii i gazu, to sposób na oszczędności energii elektrycznej dla klientów z gospodarstw domowych i przedsiębiorców korzystających z taryf B i C.

Za największą zaletę uważana jest profesjonalna obsługę klienta,  porady ekspertów w dziedzinie energetyki, Doradcy zawsze służą pomocą przy zmianie  sprzedawcy energii.

Główną zasadą strategii biznesowej jest przekonanie, że każdy klient może zmniejszyć koszty związane z pobieraniem energii elektrycznej, a zwłaszcza jeśli będzie to przedsiębiorca. Uzupełnieniem jest bezpłatnych usług doradczych nie tylko na początku stosunku umownego, ale zużycie energii elektrycznej razem z naszą firmą.

Informacje o działalności Fiten

Koncesji na obrót energią elektryczną – 21.06.2016
Pozwolenie na obrót gazem – 17.06.2016
Rok założenia: – 2011

dostawcyenergii-strzalaWZROST SPRZEDAŻY

600%
Sprzedaż energii

Dzięki rozwojowi własnej sieci sprzedaży i sieci sprzedaży partnerskich, po roku 2015 Fiten może pochwalić się 600% wzrostem wolumenu, zakontraktowanej energii elektrycznej.

cropped-dostawcy-icon.pngSPRZEDAŻ GAZU

12mln m3
Sprzedaż gazu

Prawie 2 mln m3 gazu, tyle udało się sprzedać nie tylko konsumentom biznesowym ale i prywatnym, co potwierdza konkurencyjność oferty w stosunku do innych sprzedawców.

licznik-dostawcyenergiiSPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ

12 000 000 MWh
Obecność na giełdach

Fiten działa na rynkach hurtwych, głównie w Niemcczech: EPEX SPOT, EEX. Austria: EXAA. Polska: TGE

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź