OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

DELTIS Energia Sp. z o.o.


Firma Deltis 

zapewnia dostawy energii dla gospodarstw domowych, klientów detalicznych i hurtowych. Firma mieści się w grupie kapitałowej Audax Energia,której centrala mieści się w Barcelonie. Audax Energia obsługuje ponad 100 000 klientów, świadcząc usługi zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. Współpraca ma przełożyć się na dostęp polskiej spółki do innowacyjnych produktów i usług w sektorze energetycznym, na czym zyskać mają głównie odbiorcy.

Działalność firmy

Główną działalnością firmy jest zapewnienie jakości i przystępnych cenowo usług dla swoich partnerów, stałą opiekę klientów w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego. Filozofią działalności firmy jest stworzenie dla swoich klientów firmowych, głównie na podstawie audytu energetycznego optymalnej kombinacji źródeł energii, które eliminują koszty związane z jej uzyskaniem, jednocześnie spełniając wszystkie indywidualne potrzeby.

Informacje o działalności Deltis

Koncesji na obrót energią elektryczną – 2013-05-21
Pozwolenie na obrót gazem –  2015-03-03
Rok założenia: – 2009

deltis-kontakt

 

 

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź