OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Prąd jest lepszy z dodatkami

Prąd jest lepszy z dodatkami” to ogólnopolska akcja, z którą rusza największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce. Kampania ma trwać do 10 grudnia.

Jaka jest oferta PGE?

Nowa kampania ma na celu, jak podkreśla prezes PGE Henryk Baranowski, podsumowanie działań grupy w obszarze sprzedaży energii elektrycznej. W rozmowie z Polską Agencją Prasową Baranowski zdradził, że ostatnie miesiące to czas szukania synergii oferty PGE z usługami z innych branż. Propozycje PGE mają być kompleksowe dla odbiorców energii elektrycznej i gazu. W ofercie spółki jest bowiem nie tylko gwarancja stałej ceny, ale i także możliwość skorzystania z dodatkowych usług typu ubezpieczenie, opieka medyczna czy usługi fachowców (np. elektryka, hydraulika). Oferta ma być stale rozszerzana.

Prąd z dodatkami

„Prąd jest lepszy z dodatkami” to kampania Polskiej Grupy Energetycznej, która właśnie ruszyła i ma potrwać do 10 grudnia br. Składa się z dwóch etapów, a pierwszy z nich kończy się w połowie listopada. W tym okresie ma być promowana oferta PGE i akcentowanie, że PGE to sprzedawca prądu stabilny i bezpieczny. Jeśli chodzi o drugi etap to spółka nie chciała zdradzić jego szczegółów. Wiadomo jedynie że klienci, którzy skorzystają z oferty PGE będą mogli liczyć na nagrody.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź