OTRZYMUJESZ PRZERAŻAJĄCE RACHUNKI ZA PRĄD?
SPRAWDŹ, KTÓRY DOSTAWCA ZAPROPONUJE CI OBNIŻKI CEN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na zasadach określonych w Regulaminie oraz akceptuję Politykę prywatności.

Tauron Prąd z Serwisantem 24H


Fachowa naprawa sprzętu, pomoc elektryka, gwarancja stałej ceny i brak opłaty handlowej nawet przez 3 miesiące – to proponuje Tauron w ramach oferty „Prąd z Serwisantem 24H”.

Co zyskamy wybierając ofertę?

Odbiorcy, którzy zdecydują się wybrać ofertę „Prąd z Serwisantem 24H” nie będą musieli martwić się o podwyżki cen energii. Sprzedawca energii elektrycznej gwarantuje, że cena za 1 kWh nie zmieni się nawet przez 3 lata od momentu podpisania umowy. W przypadku wybrania trzyletniej opłata handlowana przez pierwsze 3 miesiące będzie wynosić 0 zł. W ramach oferty można skorzystać z szybkiej pomocy elektryka i serwisanta.

Serwisant 24H

Oferta „Prąd z Serwisantem 24H” obejmuje naprawę następujących sprzętów:

W ramach tej oferty serwisant zjawia się na wskazanym miejscu w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki (wyłączone są dni ustawowo wolne od pracy), a elektryk w przeciągu 4 godzin (7 dni w tygodniu). W okresie trwania cennika naprawy nie mogą przekroczyć 3000 zł, a jednorazowo 500 zł.

 

Cennik oferty
G11  0,3111 zł
Opłata handlowa przez 3 miesiąca      0 zł
Opłata handlowa od 4 miesiąca   12,96 zł
Zobacz ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!
To łatwe i proste - uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś!
sprawdź